Trénink Můj první milion a trénink První milion je nejtěžší

Trénink Můj první milion a trénink První milion je nejtěžší

Jak být lepší při práci s penězi? Poslední dobou jsem přemýšlel, jak pomoci co nejvíce lidem, aby lidé dělali co nejméně chyb a dokázali budovat majetek. Aby se dokázali stát milionáři, aby časem získali i milionářskou rentu.

.

Přemýšlel jsem o tom, jak jim předat mé znalosti a zkušenosti, které jsem od roku 2008 získal. A jak to předat tak, aby to bylo uchopitelné, přínosné a lidé to mohli co nejdříve zapracovat.

.

Lidé se na mě obrací hlavně až v situaci, kdy mají nějaký větší problém, který sami nezvládnou vyřešit. Problémové situace řeším rád, ale ještě radši mám, když se problémům úspěšně předchází. Vše je pak výrazně jednodušší.

Úspěch při práci s penězi se obvykle hodnotí podle výše majetku, podle toho, jak roste hodnota majetku.  Proto jsem vytvořil dva tréninky, trénink Můj první milion a trénink První milion je nejtěžší (trénink jde mnohem více do hloubky). Oba tréninky vám vrátí jistotu a klid do vašich rodin. Oba dva tréninky vám pomůžou k tomu, abyste se stali milionářem, člověkem, který bude mít dostatek peněz na účtu. Abyste se stali člověkem, který časem dosáhne i na Milionářskou rentu.

Pokud toužíte po tom mít více peněz v peněžence, získat zase finanční jistotu, toužíte stát se milionářem a časem se dopracovat i k vaší Milionářské rentě, můžete se připojit k tréninku.