Jediná vteřina může zcela zásadně změnit váš život!

Jediná vteřina může zcela zásadně změnit váš život!

Když už dosáhnete určité společenské úrovně, říkejme té úrovni třeba zajištěná střední třída, zřejmě nechcete propadnout o úroveň anebo několik úrovní níže. Chcete se mít stejně dobře anebo případně ještě o něco lépe. Obvykle „mít se lépe“ přináší samá pozitiva.

Vybudovat majetek a získat vysoký manažerský post nebo mít úspěšné podnikání, to prostě nepřijde samo, nestane se to ze dne na den, takže si toho zcela jistě vážíte.

Jediná vteřina

Jediná vteřina může změnit vše!

Jediná vteřina, jediná chyba vás však může připravit o vše, a ještě vám udělat velké dluhy. A ta chyba není to, že způsobíte dopravní nehodu s vysokou škodou na zdraví nebo majetku, děti rozbijí velmi drahou věc v obchodě nebo muzeu nebo utrhnutá střecha vašeho domu vážně zraní souseda. To se bohužel prostě občas stává. Chyba je to, když podceníte vaši odpovědnost.

Znamená to, že pojišťovna zaplatí škodu pouze do výše limitu ve smlouvě a zbytek musíte zaplatit vy.

Přijdete o vše

Z úspěšného muže se díky jedné vteřině může stát muž bez majetku a s dluhy, s rozpadlou rodinou. Báječná budoucnost se promění v černou můru. Ztratíte téměř vše.

Přijdete o váš dům, na který jste tak hrdý, přijdete o vaše nové auto, které jste si moc neužil. Přijdete o veškeré vaše finanční rezervy, které budujete 15 let a ještě budete dlužit několik milionů korun. Možná i několik desítek milionů korun. Záleží pouze na výši způsobené škody, limitu v pojistné smlouvě a hodnotě vašeho majetku

Nezůstane kámen na kameni

Partnerka, kterou milujete, od vás uteče i s vašimi dětmi a najde si někoho, kdo se o ně po finanční stránce postará

Vaše výsledky v práci půjdou ke dnu a dostanete vyhazov, i když jste v práci několik let tvrdě dřel. Pokud vlastníte firmu, i o tu přijdete.

Nezůstane vám téměř nic, jen dluhy a exekuce. Zůstanou vám prázdné ruce. Exekuce se netýkají jen neúspěšných lidí, kteří jezdí načerno metrem.

I vy, úspěšný člověk občas udělá chybu, za kterou nesete odpovědnost.

Exekutor pak obstaví a prodá váš majetek, život je v troskách, vaše budoucnost zahrnuje desítky milionů korun dluhů.

Z úspěšného manažera nebo podnikatele se stane bezdomovec a troska.

Má to řešení?

Ano, řešení existuje a velmi rád vám pomůžu zajistit vaše společenské postavení a váš majetek i pro takové situace. Dám vám jistotu a klidné spaní, že nebudete riskovat ztrátu svého majetku a extrémní propad společenského postavení. Dám vám jistotu, že se dokážete o svou rodinu a své děti postarat za každé situace. 

Stačí mi jen napsat a dám jistotu a klidné spaní i vám.

Vladimír Švorba