Nejlepší pojištění nemovitosti

Nejlepší pojištění nemovitosti

Nejlepší pojištění nemovitosti chce každý, kdo si pojišťuje svou nemovitost. Pojištění nemovitosti je důležitým krokem k zajištění vašeho domova. Jde o to, abychom měli jistotu, že pokud se stane neočekávaná živelní událost, tak dokážeme nemovitost zase opravit. A tuto jistotu nám dává pojišťovna a vaše pojistná smlouva. Za předpokladu, že je pojistná smlouva aktuální a správně nastavená.

Podle čeho nejlepší?

Nejlepší pojištění nemovitosti může být od více pojišťoven. Vždy totiž záleží, jaké faktory a parametry jsou pro vás ty klíčové. Můžeme to brát podle ceny, můžeme to brát podle kvality pojistných podmínek. Můžeme to brát podle toho, co daná pojišťovna a produkt umožňuje pojistit. Může to být kombinace více faktorů, například cena a rozsah pojištění.

Mělo by hlavně obsahovat ta zásadní rizika, která hrozí. A u kterých může vzniknout značná škoda, která vás můžou finančně zruinovat. A ta zásadní rizika musíte pojistit na odpovídající částky.

Správná pojistná částka

Pokud má váš dům hodnota 10 mil Kč, musíte ho pojistit na 10 mil Kč. Pokud máte starou smlouvu a neaktualizovali jste jí, pak vám například pojistná částka 5 mil Kč nepomůže úplně podle vašich představ a přijdete o dost peněz.

Základní rizika

Mezi základní pojistná rizika patří například požár, vichřice, pád letadla, výbuch, úder blesku, zemětřesení, pád stromu nebo náraz vozidla. Pojistné krytí se liší napříč pojišťovnami a je třeba porovnat to, co chci mít opravdu pojištěné.

Nejlepší pojištění majetku by také mělo zahrnovat pojištění odpovědnosti, ať už v občanském životě, nebo z vlastnictví nemovitosti. Opomenutí těchto rizik může přinést značné finanční škody.

Porovnání

Při hledání nejlepšího pojištění nemovitosti porovnejte více nabídek od pojišťoven na českém trhu. Osobně pro své klienty používám výborný srovnávač, který umožňuje porovnat pojistné produkty nejen podle ceny, ale také podle pojistných nebezpečí a pojistných podmínek.

Nejlepší pojištění majetku

Pokud chcete nejlepší pojištění nemovitosti, můžu ho pro vás zařídit. Stačí mi zavolat anebo napsat, zvládneme to i na dálku.