Nejlepší hypotéka 2023

Nejlepší hypotéka 2023

Kde získat nejlepší hypotéku v roce 2023?

Vždy platí, že nejlepší banka pro vaši hypotéku je ta, která vám hypotéku schválí. Je to logické, možná i úsměvné, ale je to prostě fakt. Banka, která vám hypotéku neschválí, vám je k ničemu, i když nabízí absolutně nejlepší úrokovou sazbu na trhu.

dům - nejlepší hypotéka 2023

Nejlepší hypotéka 2023, kde začít?

Jak tedy začít? Na prvním místě je třeba vždy výpočet vaší bonity, spolu s tím, že metodicky váš případ banky zvládnou (z pohledu vaší národnosti, účelu, typu příjmů a dalších věcí). Když to metodicky nezvládnou (například neuznají některé vaše příjmy, třeba příjem ze zahraničí nebo máte krátkou dobu podnikání, nebo bude nějaké omezení na vámi požadovaný účel), můžete je vyřadit rovnou. A když váš případ metodicky zvládnou, pak je to o vaší bonitě, tedy o vašich příjmech a vašich výdajích.

Nejlepší hypotéka 2023, krok druhý

První filtr je za námi, následuje druhý krok. Ten už je o úrokové sazbě, o základním srovnání pro váš konkrétní případ.  V tomto kroku můžeme vyselektovat 3 až 4 nejlepší banky, podle nabízené úrokové sazby. Není to ale poslední krok.

Nejlepší hypotéka 2023, rychlost a zkušenosti

Dalším krokem totiž je například posouzení rychlosti dané banky při schvalování úvěru, nebo jak řeší konkrétní věc, případně jaké jsou s tou bankou zkušenosti. Jsou to důležité body na misce vah, jaká banka bude ta nejlepší a jaká bude nejlepší hypotéka pro vás.

Na závěr můžeme vybrat tu nejlepší banku a hypotéku pro vás, pro váš konkrétní případ, pro vaše specifické potřeby, které vám splní sen o vašem vlastním bydlení.

Vladimír Švorba

Řešíte financování vašeho snu o vlastním bydlení a chcete pro sebe tu nejlepší hypotéku? Napište mi a zařídíme to!

    Nejlepší hypotéka 2023

    A pokud vás zajímá i Milionářská renta, můžete navštívit tuto stránku. Najdete zde informace, které vás k Milionářské rentě nasměřují.