Jak pracují vaše peníze?

Jak pracují vaše peníze?

Nerudovská otázka „Kam s ním?“ je velmi častá i v oblasti financí. Je to vidět na následujícím grafu ministerstva financí.

Procentuální část úspor domácností, která leží v bankách na běžných účtech, se za posledních 5 let zvýšila o cca 8 %, na hodnotu 51,4 %. Znamená to tedy, že více než polovina úspor domácností leží v bankách.  Lidé by tedy měli řešit otázku „Kam s penězi?“.  Peníze na běžných účtech v bankách ztrácejí svou hodnotu, díky inflaci.

.

Neexistuje univerzální odpověď na otázku „Kam s penězi, aby tyto peníze vydělávaly?“. Jedině snad odpověď „Pryč z běžného účtu“. Je zřejmé, že pokud chcete peníze ochránit před inflací, musí tyto peníze opustit váš běžný účet.

.

Finanční trh nabízí obrovské množství možností pro vaše peníze. Kam vaše peníze nasměřovat? Řešení pro vaše peníze sestavujeme vždy na základě vašich cílů a plánů, dále na základě vašeho investičního postoje a celkového složení vašeho majetku.

.

Chcete mít na účtu více peněz, mít spokojenou rodinu, ušetřit peníze na dovolenou a nechat vaše peníze vydělávat další peníze?

Vyplňte formulář níže, budeme se vám věnovat, jak nejlépe umíme, dostanete od nás zdarma nezávaznou online nebo telefonickou konzultaci z pohodlí domova, při které vám poradíme, jak získat peníze navíc a ušetřit tak peníze na dovolenou nebo na dárek pro manželku.