Finanční poradce není sprosté slovo - Vladimír Švorba - finanční poradce, hypoteční poradce, investiční poradce,

_Q2A1716aNajít zkušeného, kvalitního a seriózního finančního poradce dá někdy pořádně zabrat. A velká práce s hledáním toho pravého finančního poradce je  jeden z hlavních důvodů, proč lidé řeší spoustu věcí ve financích raději sami. Tento důvod je pochopitelný a zcela logický. Lidem se zdá, že je jednodušší, když si o svých finančních záležitostech budou rozhodovat sami, než když složitě budou hledat toho pravého finančního poradce.

Dnešní doba je o informacích a informace rozhodují o tom, jestli zvolíte vhodné a nebo špatné řešení. Internet je plný nepravdivých informací, relevantní informace běžný člověk hledá velmi těžko. Diskuzní fóra jsou plná nepřesných a zavádějících příspěvků diskutérů. Reklamy a pobočkoví pracovníci vyzdvihují svoji společnost jako tu jedinou nejlepší na celém světě. Pro běžného občana je to nelehký úkol, najít ty správné informace a správně se rozhodnout.

A tak lidé dělají chyby, které je stojí dost peněz. Pak je tedy zřejmé, že se vyplatí věnovat čas a energii do hledání toho pravého finančního poradce, neboť běžný občan má málokdy informační převahu nad ostatními subjekty na trhu.

Zkušené poradce můžete najít například na stránkách Asociace finančních poradců České republiky, jejímž hlavním představitelem jsem já.  Nebo se můžete obrátit s řešením vašich finančních záležitostí přímo na mě. Nejraději lidem radím v oblasti financování bydlení (hypotéky) a v oblasti investic a spoření, dokážu však dobře poradit i v oblasti pojištění.

Pokud chcete, můžete mě kontaktovat: Vladimír Švorba, tel: 724 689 958, email: vladimir@svorba.cz

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva