Den, kdy mBank zastavila hypotéky

Den, kdy mBank zastavila hypotéky

V pátek 30.4.2021 došlo k velmi zajímavé situaci na hypotečním trhu. mBank, do té doby banka se zajímavými úrokovými sazbami, změnila hypoteční úrokovou politiku a to tak, že zcela zásadně. Změna začala platit 3.5.2021

.

Posuďte sami.

.

Do 2.5.2021 byla u mBank oblíbená pětiletá fixace s úrokovou sazbou 2,09 % p.a., pouze za podmínky domicilace. S pojištěním úvěru byla sazba o 0,25 procentního bodu nižší, tedy 1,84 % p.a.

.

Od 3.5.2021 je situace taková, že nový klient, který by chtěl hypotéku u mBank, dostane na pětileté fixaci úrokovou sazbu 3,09 % p.a. Stávající klient mBanky má šanci na lepší úrokovou sazbu ve výši 2,44 % p.a., ale musí mít v mBank aktivní úvěrový produkt (mPůjčka nebo Kreditní karta), u něhož nedošlo za posledních 6 měsíců k selhání při jeho splácení (dostane tedy slevu 0,65 procentního bodu)

.

Navýšení o 1 procentní bod ze dne na den je na český hypoteční trh opravdu nevídané.  

Chcete mít na účtu více peněz, mít spokojenou rodinu, ušetřit peníze na dovolenou a nechat vaše peníze vydělávat další peníze?

Vyplňte formulář níže, budeme se vám věnovat, jak nejlépe umíme, dostanete od nás zdarma nezávaznou online nebo telefonickou konzultaci z pohodlí domova, při které vám poradíme, jak získat peníze navíc a ušetřit tak peníze na dovolenou nebo na dárek pro manželku.