Repofond Conseq

Alternativa ke spořícím účtům a termínovaným vkladům

Společnost Conseq letos v červenci založila fond na základě poptávky velice konzervativních investorů, kteří hledají alternativu k termínovaným vkladům a spořícím účtům. Fond investuje především do vkladů a reverzních repooperací, jejichž výnos se odvíjí od dvoutýdenní repo sazby ČNB. Aktuálně je 2T repo sazba na hodnotě 7 %. Klíčové informace pro investory najdete zde.

.

Fond si klade za cíl dosahovat výnosu na úrovni 2T repo sazby ČNB, snížené o náklady a daň. Výsledný roční výnos by se tedy měl pohybovat lehce nad 6 % p.a., při současné 2T repo sazbě 7 %.

.

Až ČNB začne snižovat úrokové sazby a 2T repo sazba bude nižší, bude to mít vliv i na výsledné roční zhodnocení fondu, které bude také o něco nižší.

Repofond

Fond může být vhodný pro konzervativní investory, jak pro fyzické osoby, tak i pro obce a města. Riziko tohoto fondu je velmi nízké. Vaše peníze budou rovněž velmi likvidní. Pro konzervativní investory tak ke spořícím účtům a termínovaným vkladům přibyla další možnost na výběr, kam své krátkodobé finanční rezervy uložit.

.

Chcete mít na účtu více peněz, mít spokojenou rodinu, ušetřit peníze na dovolenou a nechat vaše peníze vydělávat další peníze?

Vyplňte formulář níže, budeme se vám věnovat, jak nejlépe umíme, dostanete od nás zdarma nezávaznou online nebo telefonickou konzultaci z pohodlí domova, při které vám poradíme, jak získat peníze navíc a ušetřit tak peníze na dovolenou nebo na dárek pro manželku.