Životní pojištění - pojištění pro případ smrti

Životní pojištění – pojištění pro případ smrti

Pojištění pro případ smrti je důležité hlavně pro ty, kteří mají rodinu a závazky. A zároveň nemají vybudovaný majetek v dostatečné výši, který by pokryl výpadek příjmů rodiny.

.

Pokud spadáte do této skupiny, pojištění pro případ smrti je pro vás vhodné, můžeme říct, že i potřebné. Málokdo z nás chce po sobě nechat finančně nezajištěnou rodinu a děti. Málokdo z nás chce po sobě nechat závazky (dluhy), které budou komplikovat dědické řízení.

Životní pojištění

Existuje více metod, jak určit pojistnou částku pro případ smrti. Nedá se říct, že jen jedno řešení je správné. Obecně se dá říct, že pojistná částka by však měla pokrýt závazky, pokud jsou. A zároveň by měla v případě úmrtí vytvořit finanční rezervu pro zbytek rodiny, v dostatečné výši.

.

Jakou pojistnou částku máte ve vaší pojistné smlouvě? Je to na první pohled dostatečná pojistná částka anebo je hned vidět, že to není žádná hitparáda?

.

Na závěr je třeba ještě upozornit, že existuje několik variant pojištění pro případ smrti. Dvě nejrozšířenější jsou:

Pojištění pro případ smrti z jakýchkoli důvodů

Pojištění pro případ smrti úrazem

.

Oblíbené pojištění pro případ smrti úrazem je výrazně levnější než pojištění pro případ smrti z jakýchkoli důvodů. Pokud však chcete opravdu zajistit svou rodinu pojištěním pro případ smrti, je jediné správné řešení pojištění pro případ smrti z jakýchkoli důvodů.

.

Chcete mít na účtu více peněz, mít spokojenou rodinu, ušetřit peníze na dovolenou a nechat vaše peníze vydělávat další peníze?

Vyplňte formulář níže, budeme se vám věnovat, jak nejlépe umíme, dostanete od nás zdarma nezávaznou online nebo telefonickou konzultaci z pohodlí domova, při které vám poradíme, jak získat peníze navíc a ušetřit tak peníze na dovolenou nebo na dárek pro manželku.