Pravidelné investice – nástroj na vytváření majetku

Pravidelné investice – nástroj na vytváření majetku

Hromadí se vám peníze na běžném účtu a vy nevíte, co s nimi, protože nemáte zkušenosti s investováním?  (Nebo spíš máte tendenci utratit všechny peníze, které máte na účtu, i když od zaměstnavatele přijdou výrazné bonusy a vy tak pořád bojujete s penězi?)

.

penize

Vhodným řešením pro vás mohou být pravidelné investice, tedy každý měsíc odeslat částku ve zvolené výši do vhodných nástrojů finančního trhu.

.

Když zvolíme pravidelné investování místo jednorázové investování, výrazně snižujeme riziko investice. Rozložení investic v čase má tu výhodu, že nemusíme plánovat správné načasování svých investic, prostě jen začneme, a je jedno, jestli si myslíme, že jsou trhy nahoře a nebo naopak dole (kde skutečně trhy jsou, nám ukáže až budoucnost). Pravidelné investice zároveň snižují dopad emocí investora na investici, kdy kolísání trhu není pro pravidelné investory až tak emoční jako u investora, který investuje jednorázově.

.

Platí citát římského básníka a filosofa.

„Kdo začal, půl díla vykonal.“ —  Quintus Horatius Flaccus

.

Když tedy začneme investovat, výrazně zvyšujeme své šance na vytvoření potřebné finanční rezervy na splnění svých cílů a přání, ať už je to například věno pro dceru, peníze na zahraniční studium pro děti, vybavení bytu, dovolená, finanční rezerva na nákup auta nebo finanční rezerva na zajištění klidného stáří.

.

Peníze na běžném nebo spořícím účtu jsou náchylnější na utracení za zbytečné věci. A navíc díky inflaci ztrácejí na hodnotě. Lidé hodně času věnují vydělávání peněz a téměř žádný čas nevěnují tomu, aby jim vydělané peníze vydělaly další peníze.

.

Chcete mít na účtu více peněz, mít spokojenou rodinu, ušetřit peníze na dovolenou a nechat vaše peníze vydělávat další peníze?

Vyplňte formulář níže, budeme se vám věnovat, jak nejlépe umíme, dostanete od nás zdarma nezávaznou online nebo telefonickou konzultaci z pohodlí domova, při které vám poradíme, jak získat peníze navíc a ušetřit tak peníze na dovolenou nebo na dárek pro manželku.