Povinné ručení

Povinné ručení

Povinné ručení je jedno z nejdůležitějších pojištění, které musí mít každý majitel motorového vozidla. Toto pojištění hradí škody, které může vozidlo způsobit jiným účastníkům silničního provozu. Je povinné pro všechny, kteří provozují své vozidlo na veřejných komunikacích.

Povinné ručení kryje nejen škody na zdraví, ale také škody na majetku. Pokud jako řidič zaviníte nehodu a tím někomu způsobíte zdravotní problémy, toto pojištění zajistí, aby byly zaplaceny všechny náklady na léčbu a další potřebné výdaje. Pokud během nehody dojde k poškození cizího majetku, pak toto pojištění zajistí, aby byly zaplaceny všechny náklady na opravu poškozeného majetku.

Existují různé druhy povinného ručení, které se liší podle pojistných podmínek a rozsahu krytí. Je důležité, abyste si vybrali takové povinné ručení, které přesně splní vaše požadavky.

Auto povinné ručení

Havarijní pojištění

Kromě povinného ručení je také možné uzavřít další druhy pojištění, jako například havarijní pojištění, které kryje škody na vozidle v případě nehody, vandalismu, nebo při poškození způsobené přírodními katastrofami. Toto pojištění může být užitečné zejména pro majitele nových a dražších vozidel.

Nehoda se může stát kdekoli a s kýmkoli, proto je pojištění tak důležité. Bez pojištění byste se mohli vystavit finančním problémům, které mohou mít vážné následky pro vaši budoucnost.

Uvědomte si prosím, že povinné ručení není jen vaše další povinnost jako majitele motorového vozidla, ale je to skutečná ochrana pro vás a vaše okolí. Ochrana, která vás ochrání před finanční katastrofou.

Srovnávač

Osobně při sjednání povinného ručení a havarijního pojištění používám tento náš srovnávač, který v testu vyšel nejlépe v 99,8 % případů, úspěšnost správného srovnání vám tedy mohu zaručit.

Srovnávač

Chcete mít jistotu, že nejste sponzorem vaší pojišťovny a vaše povinné ručení není předražené? Pak mi napište a podíváme se i na vaši smlouvu, jestli nemůžete platit méně.

    Zajímá vás, jak se dopracovat k Milionářské rentě? Cesta to není jednoduchá, ale dá se zvládnout. Můžete začít zde.