Hypotéky - Vladimír Švorba - finanční poradce, hypoteční poradce, investiční poradce,

Spolupracující banky : ČS, KB, ČSOB, HB, Unicredit bank, Raiffeisen Bank, mBank, Oberbank, Moneta Money Bank, Buřinka, ČSOB stavební spořitelna, Modrá pyramida, Moneta Stavební spořitelna Raiffeisen stavební spořitelna

         Specialista na hypotéky ,tel: 724 689 958, email: vladimir@svorba.cz

Vladimír Švorba

S námi si ušetříte čas, peníze i starosti!

Dobrý den,

financování bydlení pomocí hypotéky a nebo úvěru ze stavebního spoření je krok, který si zaslouží náležitou odbornou péči. Většinou se jedná o částku, která se pohybuje v  milionech korun. A navíc se jedná o dlouhodobý závazek, kde se každá chyba může šeredně vymstít.

Proto vás nelákám na sazby „OD 1,11 % p.a.„, na „nejvýhodnější hypotéku„, na „nejlevnější hypotéku“ nebo na báječnou „kalkulačku hypotéky„, která udělá vše za vás.

Nabízím vám odbornou pomoc, odborný přístup a pravdu o tom, jaké fígle banky na své klienty používají. A zároveň vám nabízím své zkušenosti s hledáním optimálního řešení a vyjednáním co nejlepších podmínek v dané bance.

Moje služba funguje tak, že nejprve s klientem vyhodnotím současný stav, prodiskutuji s ním jeho záměry a potřeby a pak teprve připravuji pro klienta řešení. Pokud řešení splňuje požadavky klienta, pak ho můžeme realizovat.

V blogu si můžete přečíst články na témata z oblasti hypoték, ale i z jiných oblastí financí.

Stojí vám za to se u milionového rozhodnutí obrátit na odborníka?

Vladimír Švorba

Napište mi o nezávaznou schůzku nebo online konzultaci, případně mi napište, s čím byste chtěli pomoci.