Nejlepší hypotéka 2016 - Vladimír Švorba - finanční poradce, hypoteční poradce, investiční poradce, hypotéky, pojištění, investice

Ve které bance  dostanete v roce 2016 nejlepší hypotéku? Kde vám dají nejlepší úrokovou sazbu? Kde nebudete platit žádné poplatky? Jaké jsou správné odpovědi na tyto otázky?

Nejlepší hypotéka v roce 2016 bude známa až na konci roku 2016, nicméně pojďme se nyní podívat na to, co vše je u hypotečního úvěru důležité a podle čeho vybrat nejlepší hypotéku.

Jedná se primárně o tyto parametry:

  1.  Splatnost (délka) úvěru
  2.  Výše měsíční splátky
  3.  Na jakou výši vyjde odhad nemovitosti
  4.  Rychlost a spolehlivost vyřízení úvěru
  5.  Možnost refinancování současných závazků
  6.  Možnost mimořádných splátek bez sankce
  7.  Velikost finanční rezervy, která klientovi zůstane
  8.  Poplatky spojené s vyřízením a vedením úvěru
  9.  Celkové přizpůsobení hypotéky vašim plánům
  10.  Průchozí metodika

 

Pro každého tedy může vyjít nejlepší hypotéka u jiné banky, protože žádná banka není dokonalá ve všech parametrech. Možná vám tam ještě jeden parametr chybí, tím chybějícím parametrem je úroková sazba. Pro mnohé klienty to nejdůležitější, z odborného hlediska to však není ten nejdůležitější parametr. Na hypoteční úvěr je třeba se dívat jako na komplexní řešení financování bydlení, které pro klienta bude dobré i v dobách, kdy přijdou nějaké nepříjemnosti, například ztráta zaměstnání nebo nemoc.

 

Vzhledem k tomu, že řešení financování bydlení je ale většinou rozhodnutí za milion a více, vyplatí se takovému rozhodnutí věnovat náležitou péči a poradit se s odborníkem. Díky tomu se zvyšuje pravděpodobnost úspěšného vyřešení vašich potřeb.

 

V případě potřeby se na nás můžete obrátit, email: vladimir@svorba.cz, tel: 724 689 958.  Vladimír Švorba