Hypotéka aneb která banka je pro vás ta nejlepší? - Vladimír Švorba - finanční poradce, hypoteční poradce, investiční poradce, hypotéky, pojištění, investice

Vladimír Švorba

Hypotéky se sazbou od 1,49 % ročně.

Vladimír Švorba, tel: 724 689 958, email: vladimir@svorba.cz

Jaká banka je nejlepší pro řešení financování vašich bytových potřeb? V České republice je 13 bank a 5 stavebních spořitelen, u kterých lze řešit financování vlastního bydlení. U těchto institucí je třeba najít ideální řešení, s přihlédnutím ke všem důležitým aspektům, jako jsou vaše příjmy, výdaje, finanční rezervy, plány do budoucna a zároveň i s přihlédnutím k metodikám a pravidlům jednotlivých institucí.

Většina lidí stále obíhá pobočky jednotlivých bank a hledá informace na internetu, k výsledku se však dobírá velmi pomalu a dost často je výsledné řešení nevhodné.

Naproti tomu, pokud se rovnou obrátíte na zkušeného finančního poradce, ušetříte hodně času a starostí a výsledek je téměř zaručený.

Pokud potřebujete pomoci s výběrem ideálního řešení pro financování vašich bytových potřeb, vyplňte tento  formulář . Vyberu vhodnou banku a vhodné řešení i vám.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva