Hypotéka : výpočet bonity – kalkulačka bonity

Výpočet bonityNásledující formulář slouží k přesnému propočtu bonity tak, aby žadatel o hypoteční úvěr věděl, do jaké banky jít a neztrácel tak čas zbytečným obcházením poboček jednotlivých bank. Čas jsou totiž peníze a kvalitní a přesné informace jsou k nezaplacení. Banky se na jednotlivé příjmy dívají velmi rozdílně. Jedna banka vás odmítne, v druhé to (možná) projde s obtížemi a ve třetí bance to bude bez problémů.

Cena za výpočet bonity a doporučení tří pro vás nejvhodnějších bank je  pouze 824,- Kč, v případě  úspěšného financování přes nás vám tuto platbu vrátíme.

Po odeslání vyplněného formuláře proveďte platbu za vypočtení vaší bonity a doporučení tří pro vás nejvhodnějších bank.

Číslo účtu pro zaslání platby ve výši 824,- Kč je 2500855290/2010. Variabilní symbol je vaše telefonní číslo bez mezinárodní předvolby +420, které uvedete  v  tomto formuláři. Výsledek vám bude zaslán na vámi uvedený email, případně budete kontaktováni telefonicky, do tří pracovních dnů od obdržení platby.

Nebo nás můžete kontaktovat rovnou a osobně probereme váš celý záměr a pobavíme se o tom, jestli nebude vhodnější jiné řešení, než to, které jste si naplánovali.

Kalkulačka bonity – výpočet bonity

[contact-form-7 id=“1571″ title=“Výpočet bonity“]